Taśma Quickseam Formflash Firestone

Taśma Quickseam Formflash Firestone jest 9” (228 mm) niezwulkanizowaną gumową taśmą  EPDM laminowaną fabrycznie taśmą QuickSeam przeznaczoną do obróbek szczegółów systemu, zgodnie ze specyfikacją firmy Firestone.

Kod produktu: W56RAC1650

PRZYGOTOWANIE

Produkt: przechowywać w pokojowej temperaturze bezpośrednio przed zastosowaniem, jeżeli przedtem był przechowywany w temperaturze niższej niż 150 C, aby zwiększyć jej plastyczność, a przez to zwiększyć jej obrabialność. Podłoże: powierzchnia EPDM i podłoża musi być przeczyszczona preparatem QuickSeam, używając do nakładania Quick Scrubbber. Użycie innego produktu jest niedopuszczalne.

STOSOWANIE

Taśma QuickSeam Formflash jest klejona do podłoża przy pomocy preparatu QuickPrime. Po dodatkowe informacje odsyłamy do instrukcji firmy Firestone. Użyj nagrzewnicy elektrycznej w celu uzyskania większej elastyczności przy formowaniu. Brzegi każdego pasa muszą być zabezpieczone szczeliwem Lap Sealant.

POKRYCIE

Wymiary taśmy QuickSeam Formflash zależą od elementu, który ma być obrabiany. Dodatkowe informacje znajdują się w instrukcji instalacji firmy Firestone.

CHARAKTERYSTYKA

  • Doskonała odporność na wilgoć.
  • Doskonała wytrzymałość na zmiany temperatur (gorąco –zimno)
  • Doskonała przyczepność do podłoża zaraz po instalacji