robot koszący L85 Elite

L85 Elite Ambrogio

Ambrogio L85 Elite to połączenie zwinności i siły. Dzięki centralnie zaprojektowanemu środkowi ciężkości i nowoczesnemu oprogramowaniu, robot obraca się wokół siebie i może obsługiwać zbocza pochylone do 55% z doskonałymi wynikami, nawet w pobliżu przewodu ograniczającego. Jest to jedyny taki robot wśród dostępnych na rynku. Kosi obszary do 2.200 mkw, podzielone na cztery odrębne strefy koszenia. Podobnie jak drugi model z linii L85, L85 Elite został zaprojektowany i zbudowany w celu efektywnego koszenia najtrudniejszych zboczy. W rzeczywistości, może obsługiwać nachylenia do 55%, i z taką samą precyzją kosić w obie strony – pomaga w  tym zastosowany system TILT. Wytrzymałe i unowocześnione zderzaki idealnie amortyzują uderzenia o przeszkody z każdej strony.

 

Baterie litowo-jonowe 7,5 Ah gwarantują 3 godziny pracy i trawnik gotowy dla właściciela przez 17 godzin dziennie. Czujnik skoszonej trawy pozwala na optymalizację czasu pracy. Nóż o szerokości 29 cm z 4 lub 8 ostrzami zapewnia doskonałe koszenie.

 

Robot jest wyposażony w niezawodne silniki bezszczotkowe, co znacznie wydłuża jego żywotność, zmniejsza zużycie baterii oraz poziom hałasu. Odbiornik Bluetooth jest wyposażeniem standardowym, natomiast moduł powiadomień SMS jest dostępny na życzenie.

 

Zastosowany Tryb Eko pozwala na rozpoznanie trawy, która była już skoszona i zmniejsza całkowity czas pracy, z korzyścią dla siebie i trawnika. Idealnie skoszona trawa w bardzo krótkim czasie, to wynik zastosowanego Algorytmu Inteligentnego Koszenia oraz wykaszania w trybie spiralnym – w przypadku, gdy trawa jest wyższa i/lub gęstsza, robot automatycznie aktywuje ruch spiralny dla idealnego wykończenia koszenia.

  • OBSŁUGUJE DO 2.200 mkw I 4 ODRĘBNE TRAWNIKI
  • OBRACA SIĘ WOKÓŁ WŁASNEJ OSI
  • SYSTEM TILT POMAGA POKONYWAĆ WZNIESIENIA DO 55%
  • TRYB EKO ROZPOZNAJĄCY SKOSZONĄ WCZEŚNIEJ TRAWĘ
  • SILNIKI BEZSZCZOTKOWE, BATERIE LITOWO JONOWE 7,5 Ah

Kod produktu: AM085L0V8Z

Max sugerowana powierzchnia mkw (-20%)
2200

Rodzaj silników
Bezszczotkowe

Akumulator litowo-jonowy (25,9V)
1×7,5Ah

Maksymalne, dopuszczalne nachylenie zboczy (%)
55%

Maksymalne nachylenie terenu zboczy (%)
45%

Maksymalne nachylenie w pobliżu przewodu %
35%

Średni czas pracy + -20%
03:00

Sposób ładowania
Kontaktowy