robot koszacy Ambrogio L30 deluxe

L30 Deluxe Ambrogio

Ambrogio L30 Deluxe jest dedykowany małym trawnikom, do 800 mkw. Pokonuje pochyłości do 45% oraz obsługuje trzy oddzielne strefy trawnika. Baterie litowo-jonowe 5.0Ah gwarantują 2 godziny nieprzerwanej pracy. Robot jest wyposażony w silniki szczotkowe i nóż 25 cm szeroki, z 4 ostrzami. Zastosowany Tryb Eko pozwala na rozpoznanie trawy, która była już skoszona i zmniejsza całkowity czas pracy, z korzyścią dla siebie i trawnika. Robot może być wyposażony w bezpieczny nóż opatentowany przez ZCS, który kosi tylko trawę.

Odbiornik Bluetooth, niezbędny dla aktualizacji oprogramowania przy pomocy Smartfona lub Tabletu, a także do łączenia  aplikacją „Ambrogio Remote” kompatybilną z iOS i Android, jest wyposażeniem standardowym.

Trójkątny kształt pozwala na zwinne poruszanie się po trawniku. Robot może pracować w nawet bardzo skomplikowanych ogrodach z różnego rodzaju wykończeniem granic trawnika, żywopłotem czy stawem. Gwarancją bezpieczeństwa jest wyłączenie noża w momencie dotknięcia rączki robota i/lub podniesienia go, a także widoczny przycisk, umieszczony na obudowie, który również umożliwia zatrzymanie zarówno robota jak i samego ostrza w dowolnym momencie, jak również boczne osłony noża.

  • OBRACA SIĘ WOKÓŁ WŁASNEJ OSI
  • POKONUJE WZNIESIENIA DO 45%
  • DLA OBSZARÓW DO 800 mkw
  • OBSŁUGA 3 TRAWNIKÓW
  • SAMOOCZYSZCZAJĄCE SIĘ KOŁA

Kod produktu: AM030D0K8Z

Maksymalna sugerowana powierzchnia mkw (-20%)
800

Typ silników
Szczotkowe

Akumulator litowo-jonowy (25,9V)
2×2,5Ah

Maksymalne, dopuszczalne nachylenie zboczy (%)
45%

Maksymalne  nachylenie zboczy (%)
35%

Maksymalne nachylenie w pobliżu przewodu (%)
20%

Średni czas pracy + -20%
02:00:00

Sposób ładowania
Kontaktowy