LM2024E_LM2020E_Mower_Right

Kosiarka EGO 52cm LM2122E-SP

– największa kosiarka dostępna w ofercie EGO

– szerokość cięcia to aż 52 cm

– urządzenie jest wyposażone w regulowany napęd, który pozwala na rozpędzenie kosiarki do 5.0 km/h.

– Automatic Variable Cutting Speed dopasowuje prędkość do wysokości i gęstości trawy.

– nowoczesny silnik pozbawiony szczotek – innowacyjna technologia zaczerpnięta z pojazdów elektrycznych i urządzeń elektronicznych. Silniki takie są dużo cichsze niż klasycznie i zdecydowanie mniej awaryjne, ponieważ pozbawione są najbardziej awaryjnych elementów

– możliwość regulacji wysokości uchwytu do wzrostu operatora – do dyspozycji są trzy ustawienia

– kosiarkę można ustawić jednym pociągnięciem dźwigni.

– 6 poziomów cięcia: od 28 mm do 94 mm

– możliwość przechowywania w pionie i oraz transportu w samochodowym bagażniku

– konstrukcja urządzenia jest pozbawiona cieczy, olejów oraz paliwa. Przekręcenie kosiarki o 360o nie spowoduje wycieku i uszkodzenia sprzętu. Ma to szczególne znaczenie podczas czyszczenia kosiarki lub demontażu noża.

– W zestawie znajduje się bateria o pojemności 7.5 Ah, pełne naładowanie pozwala na ciągłą pracę przez 50 minut i skoszenie trawnika o powierzchni 1000 m2

EGO power +

Wszystkie urządzenia EGO zostały zaprojektowane z myślą o długim i bezproblemowym użytkowaniu. Ładujesz baterię i pracujesz. Nie ma potrzeby wykonywania corocznego przeglądu polegającego na czyszczeniu filtrów i wymianie płynów. Jedyną czynnością, na którą należy zwracać uwagę, jest sprawdzanie stanu i ewentualne ostrzenie noża.

  • Ego power + to marka dostarczająca urządzenia akumulatorowe do prac ogrodowych.
  • EGO Power + jest pionierem urządzeń akumulatorowych przeznaczonych do prac ogrodowych.
  • EGO jako pierwszy w branży ogrodowej zasilany jest 56V baterią litowo-jonową, co jest przełomem na każdym poziomie zastosowania, a opatentowany kanałowy system chłodzenia ma bardzo duży wpływ na żywotność i czas pracy baterii.
  • Asortyment Ego jest dostosowany do każdego użytkownika od zwykłego działkowicza po osoby, które profesjonalnie zajmują się branża ogrodniczą.
  • Obsługa narzędzi EGO jest intuicyjna, ich praca cicha i niezawodna. Coś co do tej pory mogliśmy sobie tylko wyobrażać zostało stworzone za sprawą globalnej organizacji, która od 20 lat zaopatruje swoich użytkowników w narzędzia oparte o przełomową technologię, które wyróżnia niespotykany design.
  • Ego jest przyjazne środowisku i zostało zaprojektowane z myślą o przyszłości naszej planety.
  • Producent oferuje : kosiarki, podkaszarki, piły łańcuchowe, dmuchawy, multitool (all-in-one) oraz platformę akumulatorową z możliwością podpięcia trzech urządzeń.

Kod produktu: LM2122E-SP