Od 100 lat firma Toro jest jednym z najbardziej renomowanych producentów systemów nawadniania na świecie. Produkty firmy Toro znajdują się w tysiącach prywatnych ogrodów, ale także na najważniejszych światowych stadionach i polach golfowych. Wszystkie elementy systemów nawadniania Toro są efektem wieloletniej pracy i ciągłego udoskonalania najdrobniejszych szczegółów. Produkty firmy Toro posiadają międzynarodowe certyfikaty ISO 9000, CE, CSA, TUV.

Nawadnianie Toro – Nie marnuj wody

Żyjemy w czasach gdzie każda kropla wody ma znaczenie. Podczas tradycyjnego podlewania ogrodu zużywamy nawet dwa razy więcej wody niż jest to rzeczywiście potrzebne. Odbija się to zarówno na Naszym budżecie, jak i na kondycji trawników oraz roślin. Nawadnianie, czyli to co wydaje się rzeczą banalną, takie proste nie jest. Sztuką jest nawadniać w odpowiednim czasie, miejscu i ilości. Z pomocą przychodzi firma Toro, której systemy automatycznego nawadniania zajmą się właściwym podlewaniem za Nas.

Nawadnianie Toro – dopasowane do Twoich potrzeb

Firma Toro zapewnia Nam wszystko co jest potrzebne do wykonania profesjonalnego systemu automatycznego nawadniania. Zraszacze, elektrozawory, sterowniki, czujniki, złączki… Wszystkie elementy, zebrane stworzą system nawadniania, który zadba o ogród bez Naszej ingerencji.

Wybierając elementy nawadniania Toro, gwarantują sobie Państwo wygodę, jakość i niezawodne działanie przez wiele lat.