armatka śnieżna Happy Snow

Lanca HAPPY SNOW służy do produkcji śniegu w warunkach domowych.
Do stworzenia kompletnego systemu naśnieżania wystarczy kompresor i myjka ciśnieniowa.

Przed zakupem należy zapoznać się z instrukcją lancy Happy Snow, a dokładnie ze specyfikacją techniczną myjki ciśnieniowej oraz kompresora.

Wydajność: 0,7 m3/h
Minimalna temperatura do śnieżenia: – 4° C
Powierzchnia śnieżenia:10 m x 10 m
Zasięg wyrzutu śniegu: 10 m

Lanca HAPPY SNOW to rozwiązanie na zimową nudę. Już podczas pierwszych mrozów możesz dostarczyć dzieciom niezapomnianych wrażeń oraz cieszyć się wspólnym spędzaniem czasu na świeżym powietrzu. Zabawa w rodzinnym gronie podczas nudnych, zimowych wieczorów stanie się rytuałem.

Lanca HAPPY SNOW to innowacyjna „armatka” śnieżna do produkcji śniegu w domowych warunkach.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii urządzenie może śnieżyć już od pierwszych jesiennych mrozów, gdzie minimalna temperatura wynosi  – 4°C. Domowa armatka w krótkim czasie produkuje duże ilości śniegu (w ciągu godziny wyprodukuje 0,7 m3 śniegu), doskonale nadającego się do celów rekreacyjnych i dekoracyjnych. Tym samym pozwala cieszyć się z zimy w 100%.

Nie czekaj aż śnieg spadnie z nieba – zima jest tylko raz w roku!

Zaletą armatki jest prosta obsługa – wystarczy podłączyć kompresor i myjkę ciśnieniową. Urządzenie nie korzysta z dodatkowego źródła prądu. Montaż i demontaż jest prosty i ogranicza się do odkręcenia złączek, które zespalają armatkę z kompresorem i myjką. Kompaktowa i lekka konstrukcja pozwala na dowolne przenoszenie i ułatwia przechowywanie produktu.

Lanca HAPPY SNOW może służyć jako kurtyna wodna dla ochłody w upalne dni. HAPPY SNOW po podłączeniu do kompresora i myjki stwarza przyjemny dla ciała pyłek z kropel wody. Zabawa może być przyjemniejsza! Zostań domowym wynalazcą i zaprezentuj dzieciom w słoneczny dzień – tęczę. Dzięki zastosowanemu w głowicy nukleatorowi – armatka rozbija krople wody na mniejsze cząstki, co skutkuje krystalizacją w locie.

Lanca HAPPY SNOW może być zastosowana do zraszania trawników i krzewów.

Kod produktu:  1111

100% zimy dzięki Happy Snow


Lanca śnieżna to:


wydajność śnieżenia: 0,7 m3/h

powierzchnia śnieżenia 10 m2

zasięg wyrzutu śniegu 10 m

waga 2,5 kg