dmuchawa ego LB5800E_1Dmuchawa akumulatorowa EGO LB5800E

LB5800E marki Ego Power+

– dmuchawa bezprzewodowa

– moc wynosi 986 metrów sześciennych powietrza na godzinę

– w zestawie znajdują się dwie dysze: wąska i druga płasko strumieniowa

– urządzenie wyposażone jest w bezszczotkowy silnik, pracuje cicho, sprawnie i jest bezawaryjne

– lekka i kompaktowa, jest bardzo dobrze wyważone i świetnie leży w dłoni

– producent dodał specjalny hak, który umożliwia zamontowanie dmuchawy na pasku

– urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, strumień powietrza dozuje się za pomocą cyngla zlokalizowanego pod placem wskazującym. Z lewej strony umieszczono pokrętło, którym reguluje się obroty. Na szczycie dmuchawy pod kciukiem znajdziemy przycisk TURBO, którym możemy bardzo szybko włączyć maksymalne obroty urządzenia.

Dwie końcówki w zestawie

Zestaw zawiera dwie końcówki-dysze, które montuje się na wylocie dmuchawy. Pierwsza z końcówek to zwężka, która zmniejsza rozmiar strumienia powietrza i zwiększa jego prędkość. Taka dysza sprawdzi się idealnie podczas czyszczenia maszyn rolniczych, usuwania zanieczyszczeń w trudno dostępnych miejscach lub wilgoci w komorach silników spalinowych. Druga to płaskostrumieniowa dysza, idealna do czyszczenia pojazdów (detailing), wydmuchiwania liści z ogrodu lub odkurzania kostki brukowej. Wszystkie końcówki posiadają specjalny zamek, który umożliwia szybki montaż i demontaż.

Bardzo cicha i zero emisyjna

Dmuchawa LB5800E jest bardzo cicha i nie emituje dodatkowych zanieczyszczeń, w odróżnieniu od dmuchaw spalinowych może być stosowana wewnątrz pomieszczeń np. w lakierniach i studiach detailingowych, w których wykonuje się precyzyjną renowacją lakieru samochodowego.

Niebagatelny czas pracy

Niezależnie od Twoich potrzeb, dmuchawa LB5800E sprawdzi się we wszystkich zastosowaniach. Zarówno w ogrodzie, usługach jak i w przemyśle. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia bo czas pracy na baterii jest zdumiewający. Poniżej, w tabeli znajdziesz czasy pracy na trzech dostępnych w EGO bateriach.

2.5 Ah 5.0 Ah 7.5 Ah
niska prędkość 100 min 200 min 300 min
wysoka prędkość 15 min 30 min 45 min
Turbo (Boost) 9 min 18 min 27 min
Turbina jak w samolocie odrzutowym

Dzięki ogromnej turbinie, rurze o średnicy 10 cm i wysoce wydajnemu silnikowi bezszczotkowemu dmuchawa EGO jest bezkonkurencyjna i bije na głowę wszystkie dmuchawy spalinowe. Prędkość powietrza przy maksymalnym wykorzystaniu możliwości dmuchawy to aż 270 km/h.

Gwarancja: 2+3 lata

EGO Power +
  • Ego power + to marka dostarczająca urządzenia akumulatorowe do prac ogrodowych.
  • EGO Power + jest pionierem urządzeń akumulatorowych przeznaczonych do prac ogrodowych.
  • EGO jako pierwszy w branży ogrodowej zasilany jest 56V baterią litowo-jonową, co jest przełomem na każdym poziomie zastosowania, a opatentowany kanałowy system chłodzenia ma bardzo duży wpływ na żywotność i czas pracy baterii.
  • Asortyment Ego jest dostosowany do każdego użytkownika od zwykłego działkowicza po osoby, które profesjonalnie zajmują się branża ogrodniczą.
  • Obsługa narzędzi EGO jest intuicyjna, ich praca cicha i niezawodna. Coś co do tej pory mogliśmy sobie tylko wyobrażać zostało stworzone za sprawą globalnej organizacji, która od 20 lat zaopatruje swoich użytkowników w narzędzia oparte o przełomową technologię, które wyróżnia niespotykany design.
  • Ego jest przyjazne środowisku i zostało zaprojektowane z myślą o przyszłości naszej planety.
  • Producent oferuje : kosiarki, podkaszarki, piły łańcuchowe, dmuchawy, multitool (all-in-one) oraz platformę akumulatorową z możliwością podpięcia trzech urządzeń.

Kod produktu: LB5800E